Olga, 32 éves
Hogy őszinte legyek, szkeptikus vagyok az
étrend-kiegészítőkkel és a táplálék-kiegészítőkkel szemben. Nem tudom, hogy ez a
Farmacin hatása-e, de a kúra megkezdése után a hajam és a körmeim állapota
jelentősen javult. Lehet, hogy ez annak a ténynek köszönhető, hogy kevesebb a
méreganyag a szervezetemben, de talán nem. Mindenesetre, szerintem, folytatom a
kúrát. Az eredmény egyenlőre optimizmusra ad okot.